Fakir Powermix 1200 W Sürahi Blender

Fakir Powermix 1200 W Sürahi Blender

0,00TL
Ürün Kodu: FKR3001
Stok Durumu: 2-3 gün içinde
Görüntüleme 1079 defa

Ürün Açıklaması

Kullanışlı Özellikler

Her mutfakta kullanılması muhtemel malzemelerin yada yiyeceklerin hazırlanmasına olanak tanıyacak özellikleri vardır. Kompakt tasarımı ve fonksiyonel özellikleri sayesinde kendisinden beklenen her şeyi zahmetsizce yerine getirir.


Geniş Kapasite

2 litrelik bir haznesi vardır. Bu hazne sayesinde yemeklik malzemeler, içecek ve pek çok sos hazırlamak mümkündür. Hazne geniş olduğu için tüm bunları bol miktarda hazırlayabilir ve mutfağınızda lezzetli tarifler elde edebilirsiniz.


Güçlü Fakir Powermix Blender

1200 watt kapasitesinde bir enerjiyle çalışabilir. Bıçakların yeterince hızlı dönmesine yeten bu kapasite ile hemen her türlü yiyeceği öğütmek yada doğramak mümkün hale gelecektir. Kuru yemişleri bile kolayca öğütebilirsiniz.

Özel Fonksiyonlar

6 farklı fonksiyonu sayesinde çeşitli işlemleri halledebilirsiniz. Buz kırabilir, sos ve çorba yapabilir, meyveleri öğüterek smoothie elde edebilirsiniz. Sunduğu işlevler sayesinde pek çok işi zahmetsizce halletmenizi sağlar.


LCD Ekran

Üzerinde var olan ekran sayesinde komutları ve modları takip etmeniz mümkündür. Bu sayede epey kolay bir biçimde karışımlar elde edebilir ve yemekler için malzeme hazırlayabilirsiniz. Kaymaz tabanı nedeniyle tezgah üzerinde hiçbir şekilde hareket etmez ve size endişe verecek sonuçlar ortaya koymaz.


Hızlı Sonuç Veren Fakir Powermix Blender

Dakikada 26 bin devir yapabilen bir motoru vardır. Bu motor sayesinde saniyelerle ifade edilen bir zaman dilimi içinde pek çok meyveyi ve sebzeyi doğrayabilirsiniz.
Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi